Club penguin bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club penguin bulgaria

Club Penguin България
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво мислите за Aunt Arctic?

Go down 
+2
ladyboss13
DJ Каденс
6 posters
АвторСъобщение
DJ Каденс

DJ Каденс


Брой мнения : 60
Registration date : 31.01.2009

Какво мислите за Aunt Arctic? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво мислите за Aunt Arctic?   Какво мислите за Aunt Arctic? Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 6:48 am

Ами яка е..
Върнете се в началото Go down
ladyboss13

ladyboss13


Брой мнения : 37
Age : 28
Registration date : 31.01.2009

Какво мислите за Aunt Arctic? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Aunt Arctic?   Какво мислите за Aunt Arctic? Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 6:53 am

Ми мисля, че вече няма място във вестника, защото отговаря на еднакви въпроси, които са пускани по 1000 пъти в миналите вестници и сигурно даже не са задавани от истински пингвини >,< сигурно даже не пише отговорите, ами ги копират от миналите вестници или просто са си ги записали на някой и друг документ и само copy-paste >,<
вярно е, че има и нови penguins, ама... то омръзва вече xd да, сега ще кажете "като не ти харесва, не чети", ми как да не чета, като гледам вестника и очите ми просто се набиват в тея страници : /
ако ще я оставят по-добре да й измислят някакво друго място във вестника... всичко става вече банално, като добавим и че напоследък постоянно отлагат итемите, партитата и всичко... много закъсняват с графика, то верно, че имат работа, но пък да мислят малко и за нас - толкова време чакаме някое парти или неква забава със сняг и накрая като дойде дългоочаквания ден - "отлага се"... -,- все пак те го правят за нас, а не просто ей така за кеф... damn it разписах се again xd
Върнете се в началото Go down
Bonbonka13

Bonbonka13


Брой мнения : 55
Registration date : 31.01.2009

Какво мислите за Aunt Arctic? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Aunt Arctic?   Какво мислите за Aunt Arctic? Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 8:30 am

Яка лелка, ама нещо куца напоследък. Наистина с този вестник прекалиха вече.
Върнете се в началото Go down
Vladeto12

Vladeto12


Брой мнения : 17
Местожителство : София
Registration date : 31.01.2009

Какво мислите за Aunt Arctic? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Aunt Arctic?   Какво мислите за Aunt Arctic? Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 10:15 am

Ам за мен тя е безразлична,да пиша и тук-таме обаче тя па никога не ми отговаря Neutral
И вече наистина куца работата с нея... Neutral
Върнете се в началото Go down
http://www.vladeto1.wordpress.com
pufful4eto

pufful4eto


Брой мнения : 29
Registration date : 31.01.2009

Какво мислите за Aunt Arctic? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Aunt Arctic?   Какво мислите за Aunt Arctic? Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 10:40 am

Наистина както казва лейди много почнаха да я повтарят във вестника. Аз обаче вестника го преглеждам през едно през две и тук-таме се спирам за нещо което ми е хванало окото Very Happy
Върнете се в началото Go down
did135

did135


Брой мнения : 13
Registration date : 02.02.2009

Какво мислите за Aunt Arctic? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Aunt Arctic?   Какво мислите за Aunt Arctic? Icon_minitimeВто Фев 03, 2009 10:26 am

не знам за вас.досега ми е изпълнявала молбите з анови мисии.сега я помолих за парти на обикновените пинговци.да видим какво ще се получи Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво мислите за Aunt Arctic? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Aunt Arctic?   Какво мислите за Aunt Arctic? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво мислите за Aunt Arctic?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво мислите за Bambadee?
» Какво мислите за Rockhopper?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Club penguin bulgaria :: Друго :: Чат/Лафче-
Идете на: